Logo INKAT

inkat / o nás

O nás

Společnost Inkat založil v roce 2004 Ing. Pavel Jíra jako společnost s ručením omezeným, po více než desetiletém působení v oboru kabelové televize.
Firma se sídlem v Praze 10 dodnes funguje v duchu rodinného podnikání.

Poctivou a houževnatou prací si společnost Inkat brzy získala renomé dobře zavedené firmy s množstvím stálých a věrných zákazníků v ČR i na Slovensku.
Předmětem podnikání je zejména velkoobchodní prodej zařízení pro výstavbu a správu rozvodů kabelové televize, telekomunikačních sítí, IPTV a STA pro příjem digitální TV (DVB-T, DVB-S a DVB-C).

Společnost Inkat si zakládá zejména na poskytování kvalitní podpory zákazníkům, jak před prodejem tak i po něm. Pomoc s výběrem nejvhodnějšího řešení, odborná konzultace při instalaci zařízení do sítě i co možná nejrychlejší řešení případných problémů jsou samozřejmostí.

Ačkoliv se během posledních dvaceti let podoba telekomunikačních sítí změnila téměř k nepoznání, Inkat se snaží pružně reagovat na požadavky českého a slovenského trhu rozšiřováním portfolia dodvatelů:

již tradičním partnerům jako CAVEL, WISI, POLYTRON nebo RIPLEY se tak v poslední době přidaly společnosti CASA SYSTEMS nebo ALLIED TELESIS. Pro zvýrazněné partnery je společnost Inkat výhradním zástupcem v ČR i SR.

Dovolte nám touto cestou poděkovat všem zákazníkům za jejich stálou přízeň, které si nesmírně vážíme. Jsme přesvědčeni, že vzájemná spolupráce bude i nadále pokračovat, a to zejména díky našemu kolektivu zaměstnanců, kteří se snaží zákazníky nejen ochotně obsloužit ale i odborně poradit.

Děkujeme, že nakupujete právě u nás!

V případě podnětných připomínek, dotazů a přání nás neváhejte kontaktovat na adrese inkat@inkat.cz